porady, porównania, opinie...

Kredyt mieszkaniowy w Alior Banku

alior bank


Przeznaczenie kredytu:

Alior Bank finansuje budowę domu, nabycie, remont, wykończenie i adaptację nieruchomości. Bank kredytuje także m.in.: siedliska, działki budowlane, domki letniskowe, nieruchomości komercyjne. Możliwe jest łączenie różnych celów kredytowania, w tym również refinansowania kredytów, zaciągniętych w innych bankach, a także uzyskanie środków na dowolny cel. Minimalna kwota kredytu wynosi 25 000 zł. Maksymalna kwota kredytu zależy wyłącznie od wartości zabezpieczenia oraz od zdolności kredytowej Wnioskodawcy.

Podstawowe zalety:

 • Finansowanie do 90% wartości nieruchomości w PLN lub Euro
 • Bardzo duży wybór walut kredytu: PLN, CHF, EUR, USD, GBP
 • Marża od 1,7% i prowizja od 0%
 • Możliwość zawieszenia spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku (łącznie nawet do 5 lat)
 • O kredyt mogą wnioskować aż 3 gospodarstwa domowe (nie więcej niż 6 osób)

Hipoteczny kredyt walutowy w Alior Banku (CHF, EUR, USD, GBP)

w przypadku uzyskiwania dochodu u pracodawcy za granicą istnieje możliwość wnioskowania o kredyt walutowy w Alior Banku. Aktualnie Alior Bank oferuje kredyt indeksowany walutą CHF/EUR/USD/GBP dostępny dla Klientów osiągających dochody w danej walucie indeksacji.

Uzyskanie szczegółowych informacji na temat zdolności kredytowej oraz wyliczenie dokładnej raty możliwe jest w Oddziale Banku.


Kredyt Mieszkaniowy Alior Bank - Oprocentowanie, Opinie - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
2 na 5
49 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (51 odpowiedzi) :

Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)
 1. aleksander
  aleksander
  18.08.2010. 11:29

  Alior Bank najlepszy w kredytach hipotecznych

  Alior Bank zdobył pierwsze miejsce w bilansie banków uniwersalnych proponujących kredyty mieszkaniowe.

  Propozycja kredytów mieszkaniowych Alior Banku uzyskała najlepszą ocenę wśród analizowanych banków. Swoją dobrą pozycję w bilansie Alior Bank zawdzięcza m.in. dużemu poziomowi wskaźnika LTV - 120 proc. podobnie jak w przypadku kredytów w złotówkach jak i w EUR czy CHF. Silną stroną propozycji kredytowej banku jest też długi okres kredytowania, który równa się aż 50 lat.

  Nie bez znaczenia na rozstrzygające wyniki podsumowania na najkorzystniejszy bank uniwersalny pozostaje uczestnictwo Alior Banku w rządowym programie „Rodzina na Swoim”, który ma na celu pomoc w kupowaniu swoich mieszkań lub domów jednorodzinnych małżeństwom lub osobom samotnie wychowujących dzieci, które nie mogłyby sobie pozwolić na zwykły kredyt.

Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: