porady, porównania, opinie...

Kredyt mieszkaniowy Citi Handlowy

Citi Handlowy udziela kredytu w złotówkach do 90% wartości nieruchomości. Kredyt jest udzielany jedynie na gotowe nieruchomości, na kwoty powyżej 80.000 złotych.

Przeznaczenie kredytu:

 • nabycie Nieruchomości,
 • nabycie Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu,
 • wykup Lokalu Mieszkalnego lub Domu Jednorodzinnego stanowiącego własność zakładu pracy,
 • wykup Lokalu Mieszkalnego od gminy lub Wojskowej Agencji Mieszkaniowej,
 • przekształcenie Spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego na spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub na odrębną własność,
 • refinansowanie środków własnych wydatkowanych na cele mieszkaniowe w ciągu ostatnich 12 miesięcy licząc od daty złożenia Wniosku, pod warunkiem, że inwestycja mieszkaniowa została zakończona,
 • spłatę kredytu mieszkaniowego udzielonego przez inny bank,
 • cel konsumpcyjny – w wysokości nie większej niż 30% kwoty przeznaczonej na cele mieszkaniowe.

Podstawowe zalety:

 • wysoka kwota kredytu - aż do 3 000 000 zł
 • szybka decyzja kredytowa
 • pomoc Doradcy w załatwieniu formalności
 • wcześniejsza spłata zadłużenia
 • długi okres spłaty – aż do 30 lat
 • w ofercie kredyt z dopłatami do odsetek z budżetu Państwa w programie "Rodzina na Swoim"


Kredyt Mieszkaniowy Citi Handlowy - Opinie, Oprocentowanie, Zdolność - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
3.5 na 5
6 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (3 odpowiedzi) :

 1. Stachu
  Stachu
  19.04.2011. 00:13

  Chyba najtanszy kredyt aktualnie

  Rata kredytu hipotecznego już od 529 zł miesięcznie. Rata po ustanowieniu hipoteki dla kredytu w PLN, w wysokości 100 tysięcy złotych, udzielonego na 35 lat, przy oprocentowaniu 5,22%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 5,53%. Stan na dzień 29.12.2010 r.

 2. alehandro
  alehandro
  23.09.2010. 13:16

  W banku Citi Handlowy kredyty mieszkaniowe bez prowizji

  Do 30 listopada br. potrwa Jesienna Promocja Produktów Hipotecznych w banku Citi Handlowy. Klienci ubiegający się w tym czasie o kredyt mieszkaniowy, w tym też te z dopłatami z budżetu państwa w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim” albo pożyczkę hipoteczną zapłacą 0 proc. prowizji. Na dodatek, w ramach specjalnie przygotowanej promocji „100 zł za wniosek” klienci mogą także otrzymać kartę przedpłaconą w wysokości 100 złotych. Wystarczy, że spełnią warunki niezbędne do przyznania kredytu oraz złożą kompletny wniosek o kredyt bądź pożyczkę.

  Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy przyznawany jest na gotowe nieruchomości na kwoty większe niż 80.000 PLN. Bank oferuje kredyty hipoteczne wyłącznie w PLN. Tego typu skredytowanie nieruchomości pozwala klientom uchronić się przed prawdopodobnymi stratami związanymi z wahaniami kursu. Maksymalna kwota finansowania to 90 procent wielkości nieruchomości. Spłatę rat kredytowych klienci mogą rozpisać na maksymalnie 30 lat.

 3. Doradca
  Doradca
  19.08.2010. 13:09

  Kredyt citi - promocja

  Marża kredytu hipotecznego może wynieść od 1,1%. Wysokość marży zależy m.in. od poziomu LtV (stosunek wysokości kredytu do wartości nieruchomości) oraz korzystania przez Klienta z innych produktów Banku.

  Rata kredytu hipotecznego już od 545zł miesięcznie. Rata po ustanowieniu hipoteki dla kredytu w PLN, w wysokości 100 tysięcy złotych, udzielonego na 30 lat, przy oprocentowaniu 4,96%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 5,33%. Stan na dzień 18.06.2010r.

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: