porady, porównania, opinie...

Kredyt mieszkaniowy Eurobank

Eurobank udziela kredytów hipotecznych w złotówkach w wysokości do 95% wartości zabezpieczenia hipotecznego.

Przeznaczenie kredytu:

Kredyt mieszkaniowy Eurobanku można przeznaczyć na zakup lub budowę domu , mieszkania, zakup działki budowlanej , remont lub modernizację albo spłatę kredytu w innym banku. Można także łączyć różne cele kredytowania np. zakup mieszkania z jego remontem. Część środków z kredytu mieszkaniowego można przeznaczyć również na dowolny cel lub konsolidację innych kredytów i zobowiązań finansowych.

Podstawowe zalety:

 • Możliwość zawieszenia raz w roku płatności części kapitałowej raty
 • Możliwość odsunięcia spłaty kapitału do 36 miesięcy
 • Możliwość łączenia swoich dochodów z dochodami innej osoby
 • Honorowanie różnych źródeł źródła dochodu, w tym dochodów z zagranicy

Budowa domu

Eurobank przyjmuje przyszła wartość domu, tj. wartość po wykończeniu lub remoncie, czy po wybudowaniu domu. Formą potwierdzenia wykonania prac i rozliczenia wykorzystania już wypłaconych środków w przypadku budowy domu jest inspekcja pracownika banku. Oznacza to, iż w przypadku wypłaty kredytu w transzach np. przy budowie domu, bank nie wymaga przedstawiania żadnych faktur. Osoba biorąca kredyt może wnieść własne środki na początku lub w trakcie budowy domu i zostaną one zaliczone przez eurobank jako wkład własny, co sprawia, że oprocentowanie kredytu staje się niższe.

Eurobank oferuje długi okres karencji, czyli odsunięcia spłaty kapitału - aż do 36 miesięcy. Z karencji można skorzystać przy budowie domu i wypłatach kredytu w transzach. Skorzystanie z karencji w bardzo nisko oprocentowanym kredycie mieszkaniowym umożliwia np. sfinansowanie urządzenia domu z bieżących dochodów bez konieczności korzystania z bardziej drogich kredytów.

Ocena zdolności kredytowej:

Umowa o pracę: średnia za ostatnie 6 miesięcy.
Umowa zlecenia/o dzieło: średnia za ostatnie 12 miesięcy.
Działalność gospodarcza: średnia za ostatnie 12 miesięcy, bank wymaga przedstawienia dochodów za 2 ostatnie, zamknięte lata i miesiące bieżącego roku. Minimalny wymagany okres prowadzenie działalności gospodarczej wynosi 24 miesięce.


Kredyt Mieszkaniowy EuroBank - Opinie, Zdolność kredytowa - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
3.4 na 5
12 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (9 odpowiedzi) :

 1. Lila
  Lila
  31.01.2016. 23:48

  Dochody z zagranicy

  Witam. Mam jedno pytanie - chcemy wziąć z narzeczonym kredyt hipoteczny na budowę domu, i chcemy przedstawić dochody zza granicy (Holandii). Proszę Mi tylko powiedzieć czy w bankach proszą o umowy czy wystarczą wyciągi z konta? Jak tak to z ilu ostatnich miesięcy?
  Będziemy wdzięczni za informacje :)

 2. eurobankowy
  eurobankowy
  08.01.2015. 19:08

  Promocja Eurobanku: 3 letnia zero-składka

  W ramach promocji Klient może otrzymać 3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratis, jeśli skorzysta z ubezpieczenia nieruchomości z oferty Banku na 5 lat.

  Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie konta osobistego z wpływem wynagrodzenia, skorzystanie z ubezpieczenia na życie z oferty banku oraz założenie karty kredytowej, która będzie aktywnie wykorzystywana przez min. 5 lat.

 3. Ania
  Ania
  08.05.2014. 09:54

  wiarygodność zapisów umowy

  Obecnie czekam na podpisanie umowy z Eurobankiem (marża 1,33) czytam jednak na forach, by uważać na ten bank bo stosują różne dziwne zapisy np. nieuzasadnione podwyższenie oprocentowania. Czy ktoś podpisywał teraz umowę i ma jakieś doświadczenia. Dla mnie sprawa jest pilna

 4. Nataaa
  Nataaa
  14.07.2013. 20:16

  Czy mam szansę dostać kredyt hipoteczny w eurobanku?

  Witam! Mam pytanie odnosnie kredytu hipotecznego w eurobanku. Czy przy zarobkach netto 4900 i opłatach miesiecznych:

  Wynajem mieszkania 1400 zl
  Internet: 70 zł
  Abonament za telefon: 150 zl
  Karta kredytowa limit: 1000zl

  Dostane kredy na zakup mieszkania w wyskosci 265 tys ?
  Proszę o odpowiedz

 5. doradca open finance
  doradca open finance
  10.04.2012. 11:40

  odp. Robert

  Spróbuj wysłać wniosek o kredyt w pierwszej kolejności do Deutsche Banku. Bank ten ma teraz bardzo dobrą ofertę i chyba tam najłatwiej mogą otrzymać kredyt osoby uzyskujące dochody z pracy w Niemczech.

  Zapraszam także do darmowego kontaktu z doradca Open Finance. Doradca precyzyjnie oceni Twoją zdolnośc kredytową i dobierze najtańszy bank. Oczywiście wszystko za darmo. Zapraszam do kontaktu. Wystarczy wysłać wniosek z tego portalu.

 6. Robert
  Robert
  06.04.2012. 14:08

  kredyt hipoteczny a praca za granica

  Mam da panstwa pytanie,pracuje w firmie niemieckiej na terenie niemiec,wczesniej pracowalem w polskiej firmie przez osiem lat takze na terenie niemiec.mam wybudowany dom i potrzebuje wziosc kredyt na dokonczenie domu np.100000zl.wartosc domu na dzien dzisiejszy to okolo 400000zl.i czy mam jakies szanse aby uzyskac taki kredyt.

 7. martha
  martha
  28.10.2010. 21:36

  Aktualna marza w eurobanku

  RRSO dla kredytu mieszkaniowego 200 tys. w PLN wynosi 5,27 % (marża 1,3%, prowizja 0 zł, raty równe, okres kredytowania 360 miesięcy, oprocentowanie nominalne 5,15% - stan na dzień 06.09.2010). RRSO zostało obliczone z uwzględnieniem ubezpieczenia na życie przez cały okres kredytowania oraz ubezpieczenia od utraty pracy na okres 3 lat. Obniżona marża i prowizja pod warunkiem skorzystania z produktów wymienionych w promocji "Niski Procent".

 8. lessi
  lessi
  28.10.2010. 21:26

  Bardzo dobry kredyt do budowy domu

  Uwazam ze kredyt w eurobanku jest bardzo elstycznym kredytem budowlanym:

  * Bank kredytuje do 100% przyszłej wartości nieruchomości i przyznaje dodatkowa kwote z przeznaczeniem na prowizję i ubezpieczenia bankowe.
  * bank kredytuje również zakup działek budowlanych do 100 % ich wartości.
  * Mix kredytowy – można połączyć cele mieszkaniowe, konsolidację innych zobowiązań kredytowych oraz środki na dowolny cel w jednym kredycie. Marża i prowizja zostaną ustalone jako ważone – w zależności od udziału danego celu w łącznej kwocie kredytu.
  * Klient może połączyć swoje dochody z dochodami innej osoby, również niespokrewnionej i dzięki temu otrzymać wyższy kredyt – eurobank akceptuje maksymalnie do 4 współkredytobiorców.
  * Akceptacja w historii kredytowej Klienta opóźnienia do 30 dni – dla oferty standardowej oraz nawet do 90 dni – w tej sytuacji proponowany jest kredyt hipoteczny z wyższym od standardowego oprocentowaniem.
  * Kredytobiorcą może być również osoba, która nie będzie właścicielem kupowanej nieruchomości.
  * Możliwe jest zabezpieczenie kredytu w postaci nieruchomości należącej do osoby trzeciej, również niespokrewnionej. Wymagana jest tylko zgoda osoby trzeciej na wpis hipoteki.
  * W trakcie spłaty kredytu w przypadku wyjątkowych, trudnych okoliczności życiowych Klient może również zawiesić spłatę kredytu, czyli uzyskać jego prolongatę.

  Ponadto bank oferuje:

  * 0 zł prowizji za rozpatrzenie wniosku,
  * 0 zł prowizji za wycenę wewnętrzną nieruchomości tj. wycenę nieruchomości przed udzieleniem kredytu,
  * 0 zł prowizji za badanie stanu prawnego nieruchomości i KW,
  * 0 zł prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu po 3-ch latach.

 9. Doradca
  Doradca
  25.08.2010. 11:59

  kredyt na budowe w eurobanku

  Polecam kredyt budowlany w tym watku, teraz obowiazuja bardzo atrakcyjne warunki:

  - marża już od 1,5%
  - prowizja 0 zł dla kredytów na nie więcej niż 90% wartości nieruchomości oraz przy zakupie ubezpieczenia od utraty pracy na 3 lata
  - niższa marża za skorzystanie z dodatkowych produktów banku nawet o 0,5%

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: