porady, porównania, opinie...

Kredyt mieszkaniowy Expander - Warunki, Opinie

Expander jest liderem polskiego rynku ekspertów kredytowych. Miesięcznie ponad 9000 osób rozwiązuje swoje problemy kredytowe z pomocą Ekspertów Finansowych Expandera. Expander oferuje kredyty hipoteczne 22 banków obsługujących ponad 90 % rynku.

Ekspert Expandera poprowadzi Cię przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Określi Twoje szanse na kredyt, wskaże i porówna dostosowane do Twojej sytuacji finansowej oferty banków, a także pomoże złożyć wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty. Doradca kredytowy będzie również monitorował proces rozpatrywania wniosku, aż do podpisania umowy kredytowej.

Kredyt mieszkaniowy Expander - Warunki, Opinie - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
4.2 na 5
9 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (3 odpowiedzi) :

 1. Ola
  Ola
  30.07.2017. 16:17

  Kredyt hipoteczny

  Witam, chcialabym sie dowiedziec czy w jakims banku otrzymam kredyt hipoteczny z mezem jesli jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu ciazy?Jeden bank nam odmowil pomimo umow na czas nieokreslony i sporych dochodow.

 2. natalia
  natalia
  24.05.2017. 18:43

  zapytanie o kredyt hipoteczny

  witam serdecznie wraz z moim chłopakiem staramy sie o kredyt hipoteczny na budowę domu jako wkład mamy tylko działkę o wartości około 60000 w naszym banku Millennium moj chłopak brał pożyczkę na kwotę około 50000 i tam też chcieliśmy zaciągnąć kredyt 200000 z tym ze 50000 od razu pójdzie na spłatę pożyczki a reszta na budowę opcja fajna bo 150000 wystarczy nam na to co chcemy mieć wybudowane ale ogólnie ciekawa jestem czy są jakieś banki które przejęły by nasza pożyczkę i udzieliły nam kredytu na tej samej zasadzie co millenium tylko może z lepszą opcja raty kredytu? z góry dziękuję za informację

 3. Lidia
  Lidia
  07.07.2015. 09:53

  Expander

  Skorzystałam z usług Expandera i jestem zadowolona, szybko, sprawnie, miło. Kilka opcji banków do wyboru mieliśmy. Kredyt załatwiony w miesiąc. pomoc przy wypełnianiu kosztorysu do banku. Polecamyyyy

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: