porady, porównania, opinie...

Jaki bank ma najlepszy kredyt na budowę domu lub zakup mieszkania?

budowa domu Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "Jaki bank ma najlepszy kredyt", ponieważ każda osoba starająca się o kredyt jest w innej sytuacji finansowej. Zawsze dla banku jest bardzo ważna jest zdolność kredytowa kredytobiorcy tj. wysokość uzyskiwanych dochodów, forma zatrudnienia (umowa na czas określony czy nieokreślony, działalność gospodarcza itp), liczba osób w gospodarstwie domowym , historia w BIK. Ważna jest też wysokość wkładu własnego (czyli ile jesteś w stanie wyłożyć z własnych już posiadanych środków na zakup danej nieruchomości), długość okresu kredytowania, waluta jak i cel kredytu (np zakup mieszkania, budowa domu, zakup działki). Te czynniki w głównej mierze odpowiadają na ostateczne warunki kredytowe jakie może Ci zaproponować bank. Na pewno sprawdzają się zasady, iż w przypadku wyższych dochodów i wysokiego wkładu własnego bank zaproponuje Ci lepsze warunki niż w ofercie standardowej (np. niższą marżę czy brak prowizji).

Poniżej prezentujemy ogólne porównanie kredytów hipotecznych w odniesieniu do konkretnej specyfikacji, wystarczy wpisać parametry szukanego kredytu, a wyszukiwarka dobierze najtańsze oferty.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest złożenie wniosku o kredyt do 2-3 banków by mieć porównanie i pole manewru w przypadku długiego oczekiwania na decyzje. Złożenie takiego wniosku nie wymaga jakichkolwiek zobowiązań. Natomiast doradcy kredytowi banków oddzwonią w dogodnym dla Ciebie terminie, wyliczą Ci dokładną zdolność kredytową , przedstawią Ci symulację spłat rat kredytu - oczywiście wszystko bezpłatnie .

Bezpłatna pomoc eksperta w wyborze najtańszej oferty

Chcąc dowiedzieć się jaki bank ma najtańszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego i czy jest w ogóle możliwe by został przyznany Ci kredyt hipoteczny w danej wysokości nie musisz samodzielnie studiować oferty każdego z banków - możesz skorzystać z pomocy specjalisty - niezależnego Doradcy Kredytowego. Pomoc doradcy jest całkowicie darmowa . Doradca obliczy szczegółowo Twoją zdolność kredytową i porówna ratę kredytu we wszystkich bankach, w których możesz liczyć na kredyt. Doradca pomoże Ci także w formalnościach i wypełnianiu dokumentów, a także w uzyskaniu najlepszych warunków w danym banku. Kliknij w logo i zostaw dane kontaktowe, a doradca oddzwoni do Ciebie!

Open Finance to największa firma profesjonalnego doradztwa kredytowego na polskim rynku. Doradcy bezpłatnie pomogą wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad 20 bankach. Za darmo wykonają symulację zdolności, porównanie ofert banków i doradzą jak dostać tani kredyt.

Jaki bank ma najlepszy kredyt na budowę domu lub zakup mieszkania? - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
3.05 na 5
28 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (76 odpowiedzi) :

Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
 1. Majka
  Majka
  24.03.2011. 19:11

  Gdzie mam szanse na kredyt?

  Witam zależy mi na kredycie który umożiwi mi zakup mieszkania na rynku wtórnym .

  Sytuacja moja jest trochę skomplikowana bo jednocześni chciałabym spłacić zobowiązania kredytowe w innych bankach w wysokości razem ok. 30 tyś zł. Ze względu na poślizgi w opłacaniu rat, które nastapiły jakiś czas temu mam problem z uzyskaniem kredytu.

  Jednocześnie chcę zaznaczyć, że zarobki netto moje i męża oscylują w granicach 7000 zł.

  Gdzie mam szanse na kredyt?

Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: