porady, porównania, opinie...

Będzie mniej nowych mieszkań

klucze do mieszkania

Wieści z rynku budowlanego nie pozostawiają złudzeń: co prawda liczba oddawanych do sprzedaży mieszkań ciągle rośnie, ale spada za to liczba rozpoczynanych budów i wydawanych pozwoleń na budowę.

Opinie (0)

Najnowsza oferta specjalna kredytów mieszkaniowych w BNP Paribas

bnp paribas

Już od 20 lutego użytkownicy rachunku osobistego z pakietem L lub XL, którzy zdecydują się na skorzystanie z Kredytu Mieszkaniowego lub Kredytu Mieszkaniowego z dopłatami z rządu Rodzina na Swoim będą mieli możliwość skorzystać z nowej promocyjnej oferty dostępnej w dwóch opcjach.

Opinie (0)

Najważniejsze zmiany w Rodzinie na Swoim

Małżeństwo

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Zgodnie z ów maksymą i rządowymi planami powolnego wygaszania programu Rozdzina na Swoim przyjdzie nam tylko wypatrywać końca rządowej promocji.

Opinie (0)

Czy wakacje kredytowe to sposób na drogiego franka?

drogi frank

Gdy wysoki kurs franka szwajcarskiego przygniata domowe budżety, kredytobiorcy szukają rozwiązań, które pozwoliłyby nieco „poluzować” pętlę długu. Jednym z rozwiązań mogą być wakacje kredytowe. Trzeba jednak pamiętać o ich ograniczeniach i kosztach z nimi związanych.

Opinie (0)

Kredyt w złotówkach bezpieczny, ale drogi

kredyt w pln

Złotówka to w tej chwili najpopularniejsza waluta kredytów hipotecznych. Waluta bezpieczna, bo nie podlegająca wahaniu kursów. Ale droga – jak wynika z wyliczeń firmy Expander.

Opinie (0)

Kredyt na dokończenie budowy domu - Jakie dokumenty?

projekt domu

Ustawa o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania z 8 września 2006 r dokładnie określa wszystkie przepisy tego dotyczące. Z art. 5 ust. 1 pkt e tej ustawy jasno wynika, że na budowę domu jednorodzinnego można zaciągnąć kredyt preferencyjny.

Singiel we własnym mieszkaniu

mieszkanie

Osoby samotne, dawniej budzące współczucie, dziś dumnie nazywają siebie singlami i podbijają świat. „Singielstwo” to coraz częściej styl życia ludzi przebojowych, którzy stawiają na rozwój, są niezależni. Ale pełna niezależność nie jest możliwa bez własnego mieszkania. Czy bycie singlem stanowi przeszkodę w staraniach o kredyt?

Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)