porady, porównania, opinie...

600 mln złotych w hipotekach Banku Pocztowego

Opinie (1)

Duże zaciekawienie kredytami Banku Pocztowego zaowocowało w lipcu przewyższeniem 600 mln złotych salda produktów hipotecznych. W ponad 50 proc. (305 mln złotych) składają się na nie Kredyty Mieszkaniowe z dopłatami w programie Rodzina na swoim, następnie zwyczajne Kredyty Mieszkaniowe (ponad 200 mln złotych), a kolejną część tworzą Pożyczki Hipoteczne oraz będący w ofercie Banku od kwietnia Kredyt Konsolidacyjny.

Sprzedaż hipotek w Banku Pocztowym w ostatnim czasie prężnie wzrasta. Od początku b.r. Bank udzielił Kredytów Mieszkaniowych z dopłatami o wartości blisko 88 mln złotych oraz standardowych Kredytów Mieszkaniowych na ponad 75 mln złotych.

Razem na skorzystanie z produktów hipotecznych banku zdecydowało się już 8 tys. klientów. Do skorzystania z propozycji Banku Pocztowego motywuje też obowiązująca do 30 września 2010 roku promocja. W ciągu jej obowiązywania kredyty z ochroną ubezpieczeniową AVIVA, udzielane są z niską marżą w wysokości 1,9 procent bez względu na poziom wkładu własnego i kwoty kredytu.

W ciągu minionych siedmiu m-cy produkty hipoteczne Banku Pocztowego cieszyły się dobrą opinią ekspertów, zajmując czołowe miejsca w raportach Gazety Wyborczej oraz Gold Finance.

600 mln złotych w hipotekach Banku Pocztowego - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (1 odpowiedzi) :

 1. basia555
  basia555
  22.05.2011. 08:42

  kredyt

  Otwierając swoją aukcję podajesz informacje na temat poszukiwanego produktu finansowego (np. kredytu hipotecznego). Twoja aukcja jest zaproszeniem, które kierujesz do banków: szukam kredytu – czekam na oferty.
  Na podstawie określonych przez Ciebie parametrów (kwota kredytu, ilość rat, itp.), banki uczestniczące w serwisie będą składały Ci swoje propozycje. W aukcjach uczestniczą największe banki w Polsce.

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: