porady, porównania, opinie...

Najnowsza oferta specjalna kredytów mieszkaniowych w BNP Paribas

Opinie (0)

bnp paribas

Już od 20 lutego użytkownicy rachunku osobistego z pakietem L lub XL, którzy zdecydują się na skorzystanie z Kredytu Mieszkaniowego lub Kredytu Mieszkaniowego z dopłatami z rządu Rodzina na Swoim będą mieli możliwość skorzystać z nowej promocyjnej oferty dostępnej w dwóch opcjach.

Klient będzie mógł wybrać opcję, w której marża kredytu wyniesie 0,90% dla pierwszych 5 lat spłaty kredytu i 1,25% dla pozostałego okresu spłaty kredytu lub opcja ze stałą marżą 1,19% dla całego okresu spłaty kredytu. W momencie gdy, udział celów niemieszkaniowych w kwocie kredytu będzie większy niż 20%, marże dla dwóch wariantów będą podwyższone o 0,20proc.

Osoby, które skorzystają z kredytu w ramach programu z dopłatami rządowymi Rodzina na Swoim, będą mogły wybrać między marżą 0,90% dla pierwszych 5 lat spłaty kredytu orz 1,25% dla pozostałego okresu lub 1,19% w całym okresie spłaty. Z kolei zaś marża Pożyczki Hipotecznej stanowi 3,10% w całym okresie spłaty kredytu.

BNP Paribas oferuje swoim klientom trzy rodzaje produktów hipotecznych, które umożliwiają realizację różnych celów mieszkaniowych, spłatę kredytów udzielonych na cele inne niż mieszkaniowe, a także uzyskanie środków finansowych na dowolne cele niezwiązane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Najnowsza oferta specjalna kredytów mieszkaniowych w BNP Paribas - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (0 odpowiedzi) :

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

: