porady, porównania, opinie...

Rodzina na swoim z najlepszą ratą w Banku Pocztowym

Opinie (0)

W przyszykowanym przez analityków czerwcowym rankingu kredytów mieszkaniowych BP zajął I miejsce wśród kredytów Rodzina na swoim.

BP udzieli na najlepszych warunkach kredytu z dopłatami na 30 lat na kwotę 350 tys. zł, finansując 100% wartości nieruchomości - można wywnioskować z przygotowanego przez analityków z Gold Finance bilansu. W zwycięskim banku wysokość raty takiego kredytu Rodzina na swoim wyniesie już tylko 1141 zł.

Bank posiada także najlepszą propozycję w ramach rządowego programu Rodzina na swoim dla wszystkich, którzy postanowią skorzystać z kredytu z 20% wkładem własnym. Analitycy zestawili 18 banków, w których Użytkownicy mają możliwość uzyskać taki kredyt. Przy kredycie na sumę 350 tys. zł zaciągniętym na 30 lat z 20% wkładem własnym miesięczna rata może wynieść zaledwie 915 zł. Jedynym wymogiem w tych możliwościach jest dobranie dodatkowego ubezpieczenia.

W dalszym ciągu trwa promocja Banku Pocztowego na Kredyty Mieszkaniowe i Kredyty Mieszkaniowe z dopłatami w ramach rządowego programu Rodzina na swoim . Jeszcze do 30 września br. Użytkownicy będą otrzymywać te kredyty na preferencyjnych warunkach - z niską marżą na poziomie 1,9%, niezależnie od wartości LTV i kwoty kredytu. Promocja ta tyczy się jedynie kredytów udzielanych z zbiorem ubezpieczeń AVIVA, obejmującym ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy i ubezpieczenie na życie. źródło: BPRodzina na swoim z najlepszą ratą w Banku Pocztowym - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (0 odpowiedzi) :

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

: