porady, porównania, opinie...

Kredyty hipoteczne: Które banki pożyczą najwięcej?

gdzie największy kredyt hipoteczny

Na najwyższe kwoty kredytu hipotecznego i jednocześnie niskie oprocentowanie można liczyć w HSBC Banku i Alior Banku – wynika z raportu, przygotowanego przez firmę Expander.

Opinie (2)

Który wybrać dzień na spłatę raty kredytu we franku szwajcarskim?

dzień spłaty

Badanie tudzież analiza dziennych notowań kursu franka szwajcarskiego, począwszy od 2004 roku, przeprowadzona przez analityków z Open Finance, nasuwa kilka ciekawych spostrzeżeń. Po pierwsze, okazuje się, iż najwyższy kurs franka szwajcarskiego względem rodzimej waluty przypada na przełomie kolejnych miesięcy, czyli miedzy 29 miesiąca bieżącego, a 2 miesiąca następnego. Po drugie najniższy kurs notowany jest w okolicach od 11 do 2 danego miesiąca.

Opinie (1)

Domy tanieją. Dobry moment na zakup?

dom

Agencje nieruchomości mają w ofercie znacznie więcej domów niż trzy lata temu. To dobra wiadomość dla potencjalnych kupców – oczywiście pod warunkiem, że jeśli myślą o kredycie hipotecznym, mają wystarczającą zdolność kredytową.

Opinie (0)

Ranking kredytów hipotecznych - Sierpień 2011

ranking

Konkurencja na rynku kredytów hipotecznych jest duża, co nas kredytobiorców powinno tylko cieszyć. Tam, gdzie walka o klienta, tam też niższe ceny i przystępne warunki. Żeby nie pozostać hipotetycznymi, a hipotecznymi - sprawdzimy rzeczywiste oferty banków w ramach usługi taniego finansowania zakupu mieszkania.

Opinie (2)

Drogi frank oraz duży spread metodą na kampanię wyborczą?

drogi frank

Drogi frank szwajcarski spędza sen z powiek kilkuset tysiącom kredytobiorców. Nic dziwnego, że przed wyborami politycy starają się zaskarbić ich życzliwość – a w każdym razie zbytnio nie rozwścieczać lekceważeniem problemu.

Opinie (0)

Kiedy opłaca się przewalutować kredyt hipoteczny we frankach?

przewalutowanie kalkulator

W ostatnich tygodniach kurs franka szwajcarskiego bardzo mocno wzrósł – dla kredytobiorców, którzy zadłużyli się w tej walucie oznacza to zarówno wzrost miesięcznych rat o kilkanaście procent, jak i wzrost sumy – przeliczanej na złotówki – którą są winni bankowi.

Opinie (3)

Ostatni przed zmianami ranking kredytów z dopłatami RNS

rns

10 czerwca 2011 roku Sejm przyjął projekt zmian w Ustawie o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania, która zawiera zasady dostępu do kredytów z dopłatami do odsetek. Eksperci uważają, że zmiany oznaczają zamknięcie dostępu do kredytów dla znacznej grupy klientów.

Opinie (0)

Czy wakacje kredytowe to sposób na drogiego franka?

drogi frank

Gdy wysoki kurs franka szwajcarskiego przygniata domowe budżety, kredytobiorcy szukają rozwiązań, które pozwoliłyby nieco „poluzować” pętlę długu. Jednym z rozwiązań mogą być wakacje kredytowe. Trzeba jednak pamiętać o ich ograniczeniach i kosztach z nimi związanych.

Opinie (0)

Coraz więcej banków oferuje niskie marże w kredytach hipotecznych

niższe marże

Już siedem banków ma oferty jednoprocentowej marży nawet na 100 procent wartości nieruchomości – wynika z opracowania przygotowanego przez Open Finance. Ale na dalsze obniżanie marż przynajmniej na razie nie ma co liczyć.

Opinie (0)

Kredyt w złotówkach bezpieczny, ale drogi

kredyt w pln

Złotówka to w tej chwili najpopularniejsza waluta kredytów hipotecznych. Waluta bezpieczna, bo nie podlegająca wahaniu kursów. Ale droga – jak wynika z wyliczeń firmy Expander.

Opinie (0)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)