porady, porównania, opinie...

Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów mieszkaniowych w PLN i EUR oraz przedłuża promocję „Prowizja 0%”

Bank zmniejsza marże hipotecznych nawet o 0,2% dla PLN i 0,4% dla EUR. Jednocześnie do 30 czerwca br. przedłuża promocję zapewniającą uzyskanie kredytu hipotecznego w obu tych walutach bez ponoszenia kwoty prowizji.

Marże kredytów mieszkaniowych, w zależności od wysokości LTV, zostały obniżone nawet o 0,2% dla PLN i 0,4% dla EUR. Istnieje również alternatywa uzyskania dodatkowych zniżek, maksymalnie do 0,6%, m.in. w przypadku zakupu produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych z linii db Inwestuj w Przyszłość. Tym samym Deutsche Bank PBC oferuje obecnie jedne z najniższych marż na rynku.

Równocześnie przedłużona została promocja „Prowizja 0%” dotyczącaodnosząca się do zdjęcia prowizji z tytułu udzielenia kredytów mieszkaniowych oprocentowanych stopą zmienną. Minimalny poziom finansowania wynosi w tym przypadku 100 tys. zł lub równowartość tej kwoty w euro. Z warunków promocyjnych można skorzystać składając wniosek do 30 czerwca 2010 r.

Warunki promocji:
Waluta kredytu: PLN i EUR
Minimalna wysokość: 100 tys. zł lub równowartość tej kwoty w euro
Oprocentowanie: zmienne
Prowizja z tytułu udzielenia kredytu: brak
Marża: podwyższona o 0,1 pkt. proc. w stosunku do stawek obowiązujących w Banku, określonych dla danego przypadku*;
Prowizja za przedterminową spłatę: dotyczy jedynie spłaty dokonanej w ciągu pięciu pierwszych lat od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy; wysokość prowizji zgodnie z obowiązującą w danym momencie TOiP

* brak możliwości obniżenia marży z tytułu posiadania produktów z linii inwestycyjno – ubezpieczeniowej DB Inwestuj w Przyszłość

Deutsche Bank obniża marże kredytów mieszkaniowych w PLN i EUR oraz przedłuża promocję - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (2 odpowiedzi) :

 1. ww
  ww
  07.04.2011. 19:03

  promocja w db?

  prowizja 0% jest - ale pod warunkiem, że założysz konto db life za 25 zł/mc. w moim przypadku prowizja miała wynieść 6 tys. za db life w okresie spłaty będzie 5100!! o ile cena się utrzyma. obniżka marży jest, ale podpisujesz cyrograf na oszczędzanie 2400zł/mc. jeżeli cię stać to ok - w końcu oszczędność to oszczędność - kaska zostanie a nie utopi się w banku. a że nadkładasz 3/4 - to insza inszość. no i obowiązkowa karta kredytowa. chciałem wydębić chociaż paypass. nie dało się. ogólnie warunki i tak są ok. ale tempo obsługi...... jakby cały czas byli na sjeście :)

 2. regina
  regina
  31.03.2011. 12:26

  moja wiedza z ostatnich wędrówek po bankach

  Mogę podzielić się moją wiedzą z ostatnich wędrówek po bankach. Najlepsze oferty w złotówkach jakie znalazłam to:

  -Millennium-wibor 3m + marża od 1,8%

  -ING - wibor 6m + marża od 1,9% (od 14-go lutego promocja bez prowizji za udzielenie kredytu)

  -BZ WBK - marża możliwa 1,35%, ale trzeba spełnić pewne warunki, nie pamiętam jakie, gdyż nie mogliśmy skorzystać z oferty tego banku.

  Wg to 3 najlepsze banki na zlowtowki obecnie, warto do kazdego banku wypelnic wniosek, doradca powinien oddzwonic i wyliczyc zdolnosc kredytowa

  Pozdrawiam

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: