porady, porównania, opinie...

Promocje kredytów hipotecznych lipiec 2010

Opinie (2)

Pierwsze dni lipca nie przyniosły większych zamian w ofertach banków w zakresie kredytów hipotecznych. Początek kwartału nie obfituje jak na razie w nowe promocje ani poważniejsze korekty ofert. W wielu przypadkach zauważyć można jedynie tendencje do przedłużania aktywnych wcześniej promocji, których początkowy okres obowiązywania wygasł wraz z końcem czerwca.

MBank przedłużył do 31 lipca promocję EURO na 110%, w ramach której klienci mogą liczyć na obniżone marże kredytów hipotecznych udzielanych zarówno w PLN jak i w EUR. Podwyższona została jedynie minimalna kwota kredytu, która pozwala na zakwalifikowanie się do uczestnictwa w promocji. Obecnie wynosi ona 150 000 PLN. Wcześniej było to 80 100 PLN. Dodatkowe warunki skorzystania z oferty nie uległy zmianie. W dalszym ciągu uczestnik promocji powinien założyć w mBanku konto osobiste, na które przekazywał będzie wynagrodzenie, dokonywać transakcji przy użyciu karty debetowej lub kredytowej wydanej przez mBank oraz skorzystać z oferowanego przez bank pakietu ubezpieczeń.

Podobnie zachował się Deutsche Bank, który przedłużył obowiązującą do 30 czerwca promocję kredytu hipotecznego z 0% prowizji. Również tu nastąpiła modyfikacja oferty. O ile marża kredytu udzielanego bez prowizji była podwyższona zaledwie o 0,1p.p., to od 1 lipca uczestnik promocji będzie musiał liczyć się z podwyżką o 0,3p.p. Taki wzrost oprocentowania w połączeniu z długim okresem kredytowania może oznaczać znacznie większe koszty dla kredytobiorcy niż w przypadku kredytu w ramach oferty standardowej. Dlatego warto w tym przypadku dokładnie skalkulować całkowity koszt kredytu i porównać obie oferty: standardową i promocyjną.

Łukasz Kosiński, Hiponet

Promocje kredytów hipotecznych lipiec 2010 - KONIECZNIE OCEŃ:

Ocena:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (2 odpowiedzi) :

 1. Mr Charles Wilson
  Mr Charles Wilson
  20.10.2012. 13:27

  Opinia

  Oferujemy najniższe stopy procentowej 3%, a ustalona z najlepszego kredytu mecz w tym kredytów dla osób ubiegających się o kredyt zaburzenia lub złe, po wypełnieniu formularza poniżej będziemy postępować za zgodą odpowiedniego kredytu na you.Just myśleć, co mogłeś czynienia z znacznym stopniu do rozwoju Twojego konta bankowego lub rezerw gotówkowych. Spłatę istniejących długów-zmniejszyć swoje miesięczne wydatki poprzez konsolidację istniejących osobowych pożyczek i kart kredytowych debts.EMAIL us via: saintmaryloanfinance@gmail.com.

  Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej

  Imię i nazwisko:
  Wiek:
  Płeć:
  Stan Cywilny:
  Zawód:
  Miesięczny dochód:
  Kwota na zaciągnięcie pożyczki:
  Czas trwania kredytu:
  Celem pożyczki:
  House No & Street:
  Kraj zamieszkania:
  No Telefon domowy:
  Komórka nr:
  W uznaniu tych szczegółów, wyślemy dobrze obliczone Warunki Umowy, które zawierają umowę.
  Pozdrawiam,

  Marius Wilson

 2. piotr
  piotr
  31.03.2011. 12:21

  W jakim banku kredyt? PILNE

  Witam. Planuje kupić mieszkanie 50 mkw za 300 tys. zł. Mam 100 tys, potrzebuję 200 tys kredytu najlepiej na 30 lat z możliwością wcześniejszej spłaty. Zarobki mam ok. 2600 zł netto.Do którego banku najlepiej się udać? Z góry dziękuję :)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

: